Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Oskarek Małgorzaciak


* 02.02.2002

 

+ 02.03.2006

Miejsce pochówku: Piotrków Trybunalski Ul Cmentarna 19A cmentarz Rzymsko Katolicki

,

woj. łódzkie

 
Licznik odwiedzin strony
70447
Dodane dnia 29.11.2019
J.
na zawsze będziesz w moim sercu kochanie... cały czas o Tobie myślę. Kocham Cię. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy i będę mogła Cię mocno przytulić.
Zgłoś SPAM
Dodane w październiku
Paweł
(Szkoda, że nie byles moim synem...)
Niech wyjdą z więzienia, tam są chronieni. Poczekamy na nich, aby zrobić im takie same piekło. Oskarku, nie długo skończysz 18 lat :) mam nadzieję, że śmigasz Sobie w niebie po niebieskich autostradach Swoim pierwszym autkiem :) Coś Ty chłopaku przeżył.....
Zgłoś SPAM
Joanna Szymańska
Właśnie przeczytałam większość komentarzy i zrobiło mi się cieplej na sercu, że tak dużo dobrych ludzi jest na tym świecie. Gdyby tylko ktoś z Was mieszkał obok Oskarka... :( Nie można zapomnieć o tej tragedii! Trzeba ją nagłośnić, trzeba pokazać, że możemy coś zmienić, że obojętność jest zła! Jak można pomóc takim maleństwom, które nie mają się do kogo zwrócić? OD jakiegoś czasu w głowie siedzi mi zgłoszenie projektu ustawy o obowiązkowej kontroli stanu zdrowia każdego dziecka. Kiedyś wszyscy musieli chodzić na obowiązkowe szczepienia. Takie kontrole powinny obowiązywać do 6 roku życia - wtedy będzie większa kontrola nad tym co się dzieje, tylko wszystko będzie również w rękach lekarzy lub pielęgniarek, którzy nie będą mogli być obojętni :( niestety w przypadku Oskarka właśnie tak było, jak można było nie zauważyć, że dziecko jest bite w momencie wizyty ze złamaną ręką. Gardzę tym lekarzem z całego serca.
Zgłoś SPAM
Joanna Szymańska
Kochany maluszku, choć od Twojego odejścia do nieba minęło kilkanaście lat, a Twoją historię poznałam wczoraj to czas tej rany nie uleczy. Nie mogę przestać myśleć o tym co Cię spotkało, jak bardzo niesprawiedliwe było Twoje życie i jak wiele osób Cię zawiodło. Nie tak to powinno wyglądać! Powinieneś być kochanym, radosnym chłopcem, który zawsze może przytulić się do swojej kochającej mamy, przy której czułeś się bezpiecznie... Przepraszam, przepraszam Cię za wszystkich, którzy Cię zawiedli. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane Cię mocno przytulić. Tam gdzie jesteś już nie boli, tam gdzie jesteś, jesteś szczęśliwy. Wierzę w to z całego serca. Kocham Cię aniołku!
Zgłoś SPAM
Dodane w lipcu
Monika Pietryka
Śpij Aniołku ❤
Zgłoś SPAM
Dodane w lutym
Ju
Nie wyszły. Ale niedługo mogą wyjść niestety. Mam nadzieję, że jednak nikt ich nie wypuści.
Zgłoś SPAM
Magdalena
(Ona)
Nie potrafię normalnie funkcjonować odkąd przeczytałam co Cie spotkało Aniołku. Łzy zalewają moja duszę i serce... Nie wierzę że nie ma Cie śliczny Oskarku z nami na ziemi. Kocham Cie!!! Jak można naglosnic sprawę aby matka wraz z konkubentem nie wyszli z więzienia?
Zgłoś SPAM
Kaya
Ty możesz dużo chcieć 😂
Zgłoś SPAM
Ju.
Moze zwrócimy się do Prokuratora Generalnego, on ma prawo wniesienia nadzwyczajnej skargi do Sądu Najwyższego, może zajęaby się tym Uwaga? Co o tym sądzicie? Ja nie chcę, żeby oni wyszli na wolność, nie chce żeby mieli nadzieję, która temu śliczne mi chłopcu zabrali.
Zgłoś SPAM
Ju.
(Ja.)
Czy ktoś orientuje się co można zrobić, żeby oni nie mogli wyjść z więzienia? Może można zwrócić się do Prokuratora Generalnego albo Ministra Sprawiedliwości?
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2   3   4   5   ...   47   48    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika R
04.02.2016
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Krzysztof Nowak 08.03.2006